نحوه پرداخت درب منزل
 • امروزه خرید اینترنتی ابزارآلات بیش از پیش مورد توجه خریداران و استفاده کنندگان قرار گرفته است و به دلیل تنوع بالایی که در عرضه این محصولات وجود دارد، بیشتر افراد ترجیح می دهند به جای صرف زمان و هزینه های اضافی جهت خرید حضوری این محصولات، از طریق فضای مجازی و به صورت آنلاین جهت تهیه آنها اقدام نمایند. خریداران با این روش و تنها از طریق چند کلیک، ابزار مورد نیاز خود را سفارش داده و آن را در محل کار یا درب منزل خود تحویل می گیرند. از طرف دیگر اخیراً عرضه و فروش آنلاین ابزارآلات با آپشن های جدیدی همراه شده است که از جمله آنها می توان به خرید ابزار با شرایط پرداخت درب منزل اشاره کرد.

  این نوع شرایط پرداخت را به نوعی می توان یک راهکار مناسب جهت جلب اعتماد بیشتر مشتریان معرفی کرد. بر همین اساس ما در این مقاله قصد داریم در قالب موضوعاتی چون نحوه ارسال ابزار به درب منزل، شیوه های پرداخت در خرید اینترنتی ابزارآلات، معرفی سرویس پرداخت درب منزل، بررسی مزایای آن، چگونگی ثبت سفارش در این سرویس و خرید ابزار در تهران با پرداخت درب منزل تا حدودی شما را با مفهوم خرید ابزار با شرایط پرداخت درب منزل آشنا کنیم.

  ارسال ابزار درب منزل

  پس از ثبت سفارش خرید اینترنتی ابزارآلات، این محصولات به روش های مختلفی در اختیار خریداران قرار می گیرند. ارسال به وسیله پیک موتوری یکی از این روش ها بوده که محصول مورد نظر با توجه به زمان ثبت سفارش و طی مدت زمان کوتاهی به مشتریان تحویل داده می شود. روش دیگر ارسال از طریق پست بوده که در فروشگاه های اینترنتی ابزارآلات از رایج ترین ترین روش های تحویل کالا به مشتریان به شمار می رود. این نوع ارسال بنابر نظر خریدار می تواند به دو صورت عادی یا پیشتاز صورت گیرد.

  خرید ابزار از تهران

  ارسال از طریق تیپاکس یکی دیگر از روش های تحویل ابزار بوده که در آن، مأموران تیپاکس به فروشگاه ابزارآلات مراجعه نموده و پس از دریافت محصول و بارگیری آن، مرسوله مورد نظر را با دقت بالا و با صرف زمان کم به اقصی نقاط کشور ارسال می کنند. روش دیگر تحویل فوری یا ارسال اکسپرس ابزارآلات بوده که یک نوع خدمت پستی است که مرسوله های خود را با ایمنی بالا و در کمترین زمان ممکن در اختیار خریداران قرار می دهند.

  پرداخت در محل

  شیوه های پرداخت در خرید اینترنتی ابزارآلات

  معمولاً در خرید آنلاین محصولات مخصوصاً خرید اینترنتی ابزارآلات، جهت رفاه حال مشتریان از آپشن های مختلفی جهت پرداخت هزینه خرید محصول استفاده می شود که از جمله آنها می توان به استفاده از درگاه پرداخت اینترنتی بانک ها، پرداخت با واریز پول به حساب شخص مورد نظر، پرداخت درب منزل و غیره اشاره کرد. در روش اول خریدار به درگاه پرداخت یکی از بانک های طرف قرارداد فروشگاه منتقل شده و با وارد کردن مشخصات کارت بانکی خود از قبیل شماره کارت، تاریخ انقضاء کارت، cvv2 و رمز یکبار مصرف آن به همراه قیمت محصول، به خرید آن اقدام می نماید.

  روش دوم شبیه به انتقال کارت به کارت بوده که خریدار با هماهنگی فروشنده، مبلغ هزینه خرید محصول را به یک شماره کارت ثانویه انتقال می دهد و رسید انتقال را برای فروشنده می فرستد. روش سوم نیز یکی از روش های پرطرفدار پرداخت بوده که در آن مبلغ خرید کالا به همراه هزینه ارسال آن، توسط گیرنده و در هنگام دریافت آن در محل پرداخت می شود. در ادامه این بخش بطور کامل به تشریح این روش می پردازیم.

  «خرید ابزار تحویل فوری»

  معرفی سرویس پرداخت درب منزل

  سرویس پرداخت درب منزل یا پرداخت در محل که با عنوان سرویس پستی COD نیز شناخته می شود یکی از سرویس های پرطرفدار ارسال مرسولات بوده که در آن مبلغ خرید کالا توسط گیرنده و در هنگام تحویل آن در محل پرداخت می شود. پرداخت هزینه خرید ابزار در این روش به صورت یک تراکنش مالی و با تحویل آن به مأمور پست صورت می گیرد. این سرویس معمولاً توسط شرکت های پستی، شرکت های باربری و حمل و نقل انجام می شود که به عنوان یک رابط در بین فروشنده و خریدار عمل می کنند و وظیفه تحویل کالا به مشتری و ارسال مبلغ هزینه کالا به فروشنده را برعهده دارند.

  این روش باعث می شود که خریداران ابزار و وسایل مورد نیاز خود را با خیال راحت، بدون هیچ نقصی و به صورت تمام و کمال دریافت کنند و در طی فرایند خرید اینترنتی در دام سودجویان و متقلبان مجازی نیفتند. پرداخت هزینه کالا در محل می تواند به صورت نقدی و یا با استفاده از کارت بانکی و دستگاه کارت‌خوان صورت گیرد. حال چنان چه گیرنده بنابر هر دلیلی نتواند مبلغ هزینه خرید کالا را پرداخت نماید، مأمور پست از تحویل کالا به وی خودداری نموده و کالا به سمت فروشنده برگشت داده می شود.

  مزایای پرداخت در محل

  مزایای سرویس پرداخت درب منزل

  سرویس پرداخت درب منزل به دلیل مزایای زیادی که دارد از طرفداران بسیاری نیز برخوردار است. عوامل مختلفی می تواند بر گرایش خریداران به استفاده از این سرویس تأثیر بگذارد که از جمله آنها می توان به ترس از فروشنده های قلابی و کلاهبرداران مجازی، عدم دسترسی به کارت های بانکی یا مشخصات آنها، عدم اعتماد به درگاه های بانکی، نگرانی ناشی از عدم تطابق مرسوله با محصول موجود در سایت و غیره اشاره کرد. لذا در ادامه این بخش قصد داریم به معرفی و بررسی چهار مورد از مهمترین مزایای خرید ابزار با شرایط پرداخت درب منزل بپردازیم که به صورت زیر هستند:

  مشاهده و بررسی کالا قبل پرداخت

  خرید ابزار با شرایط پرداخت درب منزل این فرصت را در اختیار خریداران قرار می دهد که پس از تحویل کالا، آن را مورد بررسی و بازنگری قرار دهند. حال چنانچه کالای مرسوله با نمونه قرار داده شده در سایت فروشگاه مطابقت نداشته باشد، خریدار می تواند از تحویل آن خودداری نموده و آن را برگشت دهد. همچنین اگر کالا در مسیر ارسال از فروشگاه به سمت گیرنده، دچار خرابی یا آسیبی شده باشد، خریدار می تواند از دریافت آن امتناع ورزد و کالا برگشت داده شود. اگر چه در خرید کالا به روش پرداخت آنلاین امکان برگشت کالا و دریافت وجه در برخی حالات وجود خواهد داشت، اما این فرایند وقت گیر بوده و با دردسر فراوانی نیز همراه خواهد بود.

  تحویل کالا با امنیت بالا

  معمولاً افراد در هنگام خرید از فروشنده‌های ناشناس و یا فروشگاه هایی که کمتر شناخته شده هستند، ترس و اضطراب زیادی دارند تا آنجا که ممکن است به طور کلی از خرید خود منصرف شوند. یکی از دلایل اصلی آن می‌ تواند حضور کلاهبرداران در فضای مجازی باشد که ممکن است به ساخت صفحات فروش قلابی دست بزنند و از این طریق به مشخصات حساب بانکی افراد دسترسی پیدا کنند. از طرف دیگر با وجود پرداخت هزینه توسط مشتری، ممکن است فروشنده از ارسال محصول مورد نظر بنابر دلایل نامعلومی امتناع کند و یا آن را به تأخیر بیاندازد که همین امر نیز می تواند استرس و نگرانی خریداران را دوچندان کند. با این وجود خریداران با شرایط پرداخت درب منزل می توانند ابزارآلات مورد نیاز خود را با امنیت بالا و خیالی آسوده خریداری کنند و از اشتراک مشخصات کارت‌ های بانکی خود در فضای مجازی جلوگیری نمایند.

  افزایش زمان برای پرداخت هزینه کالا

  بارها پیش آمده که ما به یک وسیله یا ابزار نیاز مبرم و ضروری داشته ولی پول لازم جهت خرید آن را در همان لحظه در اختیار نداشته باشیم. در چنین شرایطی خرید ابزارآلات با شرایط پرداخت درب منزل می تواند یک راهکار هوشمندانه باشد. چرا که با ثبت سفارش کالا، فرایند تحویل آن به مشتری با یک بازه زمانی چند روزه همراه خواهد بود که شما می توانید از این فرصت استفاده نموده و پول لازم جهت خرید آن را فراهم نمایید.

  افزایش رضایت و وفاداری مشتریان

  هر گاه یک فروشنده محصول خود را بدون دریافت هیچ پیش پرداختی به مشتریان خود تحویل می دهد، یک نوع حس اعتماد را به آنها منتقل می کند تا بتوانند فرایند خرید خود را با آسودگی خاطر انجام دهند. این بدین معناست که فروشنده، فرایند فروش محصولات خود را بر پایه اصل مشتری مداری بنا کرده و همین امر نیز سبب جلب رضایت خریداران و افزایش حس وفاداری آنها می شود. به گونه ای که خریداران باز هم اقدام به خرید ابزارآلات از فروشگاه مورد نظر کرده و حتی این کار را به دوستان و اطرافیان خود نیز توصیه می کنند.

  معرفی سرویس پرداخت درب منزل

  چگونگی ثبت سفارش در سرویس پرداخت درب منزل

  برای ثبت سفارش در سرویس پرداخت درب منزل، کافی است به سایت فروشنده یا فروشگاه اینترنتی عرضه کننده ابزارآلات مراجعه نموده و ابزار مورد نظر خود را با توجه به ویژگی ها و هزینه تمام شده آن انتخاب نمایید و در سبد خرید خود در سایت قرار دهید. پس از آن به تکمیل پروسه خرید خود اقدام نمایید که این کار با وارد نمودن مشخصاتی چون اطلاعات شخصی گیرنده و آدرس محل تحویل کالا صورت می گیرد. سپس نحوه پرداخت هزینه کالا در درب منزل را انتخاب نموده و خرید خود را نهایی نمایید. بعد از ثبت سفارش توسط خریدار و تائید شدن آن توسط فروشنده، ابزار و مرسوله مورد نظر به پست یا شرکت های فعال در این زمینه تحویل داده می شود.

  این شرکت ها پس از رجوع به آدرس گیرنده، کالای مورد نظر را به صورت تمام و کمال به خریدار تحویل داده و با ارائه رسید مبلغ هزینه خرید کالا به همراه هزینه ارسال آن با سرویس COD، کل مبلغ را به صورت نقدی یا از طریق دستگاه کارت‌خوان دریافت می نمایند. خریدار نیز پس از مشاهده کالا و بررسی مطابقت آن با نمونه ارائه شده در سایت و سلامت کامل آن در زمان تحویل، کل مبلغ را به مأمور شرکت پستی پرداخت نموده و کالا را از وی تحویل می گیرد. سپس شرکت پستی موظف است در زمان مقرر شده مبلغ دریافتی از خریدار را به حساب فروشنده یا فروشگاه اینترنتی واریز نماید.

  «ویژگی های یک فروشگاه اینترنتی حرفه ای»

  خرید ابزار در تهران با پرداخت درب منزل

  فروشگاه اینترنتی ابزارچی به عنوان یک مرکز فروش معتبر در زمینه عرضه اینترنتی ابزارآلات توانسته است سفارشات خود را با به روش پرداخت درب منزل در اختیار خریداران و مشتریان خود قرار دهد. البته امکان خرید ابزارآلات به صورت پرداخت درب منزل (COD) فعلاً در تهران و کرج میسر بوده و هزینه این سرویس نیز با خریداران خواهد بود. بدین صورت که هزینه ارسال برعهده خریدار بوده و در کنار هزینه خرید کالا می بایست هزینه ارسال آن را نیز پرداخت نماید.

  فروشگاه اینترنتی ابزارچی

  امروزه خرید اینترنتی ابزارآلات در بین خریداران و کاربران این عرصه به جایگاه ویژه‌ای دست پیدا کرده است. شاید به این دلیل که خرید آنلاین این محصولات در قیاس با خرید حضوری آنها از مزایای بیشتری برخوردار است. با توجه به اینکه روش های مختلفی جهت پرداخت هزینه این قبیل سفارشات وجود دارد، توصیه ما به شما خریداران و استفاده کنندگان عزیز این است که در خرید از فروشگاه اینترنتی ابزارچی، متناسب با شرایطی که دارید از روش تحویل کالا به صوت پرداخت درب منزل استفاده کنید. علاوه بر آن شما در این مرکز اینترنتی می توانید با مشاهده تنوع بالای محصولات، بهترین و مقرون به صرفه‌ترین آن را انتخاب نموده و هزینه سفارش را نیز پس از دریافت و مشاهده کالا پرداخت نمایید. با این روش خریداران می توانند با اطمینان خاطر بالا ابزارآلات مختلف این فروشگاه را خریداری کرده و هزینه آنها را درب منزل پرداخت نمایند.

  فروشگاه اینترنتی ابزارچی - .

  جمع بندی

  امروزه با توسعه کسب و کارها و افزایش فروشگاه های اینترنتی در زمینه عرضه ابزارآلات، بازار فروش این محصولات وارد رقابت گسترده ای شده است؛ به گونه ای که فروشگاه های اینترنتی همواره سعی دارند با ایجاد رابط کاربری آسان با مشتریان و استفاده از آپشن های متنوع فروش در عرضه محصولات، خریداران و متقاضیان بیشتری را به خود جذب کنند. لذا یکی از این آپشن های مهم، تحویل ابزار با شرایط پرداخت درب منزل بوده که به جلب اعتماد هر چه بیشتر خریداران کمک زیادی می کند. برخی از افراد در زمینه خرید آنلاین همواره دلهره این را دارند که شاید مرکز فروش مورد نظر اعتبار و امنیت لازم جهت ثبت سفارش را نداشته باشد و همین امر نیز سبب می شود که آنها به طور کل از خرید آنلاین خود صرف نظر کنند.

  از این رو ما در این مقاله سعی کردیم در قالب موضوعاتی چون نحوه ارسال ابزار به درب منزل، شیوه های پرداخت در خرید اینترنتی ابزارآلات، معرفی سرویس پرداخت درب منزل، بررسی مزایای آن، چگونگی ثبت سفارش در این سرویس و خرید ابزار در تهران با پرداخت درب منزل تا حدودی شما را با مفهوم خرید ابزار با شرایط پرداخت درب منزل آشنا کنیم که امیدواریم این مطالب مورد توجه و استفاده شما مخاطبان و خریداران عزیز قرار گرفته باشد. همچنین فروشگاه اینترنتی ابزارچی به عنوان یک مرکز اینترنتی معتبر در زمینه عرضه ابزارآلات توانسته است سفارشات خود را با روش پرداخت درب منزل در اختیار خریداران و مشتریان خود قرار دهد.

  میانگین امتیازات ۴ از ۵
  از مجموع ۳ رای