خرید با فاکتور رسمی

یکی از مهم‌ترین مسائل و دغدغه‌های شرکت‌ها و سازمان‌ها روند تهیه و تامین محصولات در بخش ابزار است. زیرا به دنبال آن هستند که بتوانند ابزارآلاتی با کیفیت، همراه با ضمانت و قیمتی مناسب خریداری نمایند. علاوه بر موارد ذکر شده ارائه فاکتور برای شرکت‌ها و سازمان‌ها بسیار حائز اهمیت است و به این ترتیب‌ می‌توانند پرونده‌های مالیاتی خود را سازمان‌دهی کنند. اما مسئله‌ای که وجود دارد این است که تمامی ابزار فروش‌ها نمی‌توانند فاکتور رسمی ارائه دهند. در واقع تنها مجموعه‌هایی دارای شرایط ارائه فاکتور رسمی هستند که به ثبت شرکت بپردازند.
مجموعه ابزارچی نیز با توجه به فعالیت گسترده در ارائه انواع ابزارآلات و حجم بالای فروش محصولات و تامین ابزارالات پروژه‌های بزرگ اقدام به ثبت شرکت و نشان ملی نموده تا امکان خرید ابزار با فاکتور رسمی را برای مشتریان خود فراهم نماید. مجموعه ما در تلاش است که به راحت‌ترین و سریع‌ترین شکل ممکن نیازهای شرکت‌ها و سازمان‌ها در بخش ابزار را به خوبی برطرف نماید.
اگر شما نیز به دنبال خرید ابزار با فاکتور رسمی برای شرکت یا مجموعه خود هستید پیشنهاد‌ می‌کنیم تا پایان این مطلب با ما همراه باشید.

Various Power Tools Laying On Wooden Desk

فروش ابزار همراه با ارائه فاکتور رسمی

معمولا پروژه‌های بزرگ مانند سکوهای نفتی به خرید ابزار در حجم بالایی نیاز مند هستند. بر اساس قوانین و مقررات نیاز است که شرکت‌های انجام دهنده این پروژه‌ها فاکتورهای خرید خود را به اداره مالیات ارائه دهند. به همین دلیل ارائه فاکتور رسمی و مشخصه مبنی بر پرداخت مالیات برایشان بسیار حائز اهمیت است و به این ترتیب‌ می‌توانند از پرداخت مالیات مجدد بر مواردی که خریداری کرده‌اند جلوگیری نمایند. فروش ابزار با فاکتور رسمی نه تنها برای خریداران‌ می‌تواند بسیار کاربردی باشد بلکه مجموعه ابزارچی نیز با رعایت قوانین و ارائه فاکتور درصد مالیات مشخص شده را دریافت‌ می‌کند و به اداره مالیات ارائه‌ می‌دهد. بنابراین شرکت‌های بزرگی مانند شرکت کشتی سازی، نفت و پتروشیمی، کارخانه فولات، کارخانجات تولیدی و صنعتی‌ می‌توانند خرید ابزار برای شرکت خود را به صورت عمده و همراه با فاکتور و با مناسب‌ترین قیمت ممکن با مراجعه به آن انجام دهند و هزینه‌های خود را مدیریت نمایند.

ارائه مشاوره فنی و تخصصی کاملا رایگان به مشتریان

ابزارچی ضمن فراهم نمودن شرایط خرید ابزار با فاکتور رسمی برای مشتریان خود، مشاوره فنی تخصصی رایگان پیش از خرید نیز برای آن‌ها در نظر گرفته است. زیرا یکی از مشکلات و دغدغه‌های شرکت‌ها هنگام خرید ابزار نداشتن اطلاع از انواع ابزارآلات و مدل‌های مختلف موجود در بازار از برندهای متفاوت و کاربرد هر یک از آن‌ها است. گروه ابزارچی با بهره‌گیری از کارشناسان متخصص و مجرب خود این مشکل را برطرف نموده و تمامی کارخانجات و شرکت‌ها‌ می‌توانند با مراجعه به وب‌سایت ما برای خرید انواع ابزار و تجهیزات ابتدا از مشاوره فنی رایگان استفاده کنند تا متناسب با نیاز و شرایط کاری خود بتوانند بهترین و کاربردی‌ترین ابزارآلات را خریداری نمایند.

خرید ابزار با فاکتور رسمی

ارائه فاکتور رسمی برای خرید ابزار

همانطور که اشاره شد یکی از دغدغه‌های تمامی شرکت‌ها هنگام تامین تجهیزات و ابزارالات مورد نیاز، دریافت فاکتور رسمی خرید با کسر مبلغ قانونی مالیات است. مجموعه ما از جمله معدود فروشگاه‌های اینترنتی است که امکان خرید ابزار با فاکتور رسمی را فراهم نموده است و شرکت‌ها‌ می‌توانند با انتخاب ابزارچی بدون آنکه نگرانی از دریافت فاکتور رسمی خرید و شرایط مالیاتی داشته باشند برای خرید اقدام کنند.

قیمت مناسب و فروش مستقیم

یکی دیگر از مواردی که شرکت‌ها و کارخانجات تولیدی هنگام انتخاب یک فروشگاه تامین کننده ابزار به آن توجه‌ می‌کنند قیمت است. در واقع آن‌ها سعی‌ می‌کنند مجموعه‌هایی را برای خرید انتخاب کنند که نماینده رسمی برترین برندها باشند و بتوانند بدون واسطه و با قیمتی مناسب به تهیه اقلام مورد نیاز پروژه‌های کوچک و بزرگ خود بپردازند.

گروه ابزارچی با سابقه‌ای درخشان در این زمینه همواره سعی نموده با کمترین سود ممکن محصولات خود را به فروش برساند تا به این ترتیب بتواند ضمن جلب رضایت مشتریان فروش خود را افزایش دهد و فرصتی برای خدمت رسانی به کاربران بیشتری را در سراسر کشور داشته باشد. بنابراین شرکت‌های مختلف در هر نقطه‌ای از ایران‌ می‌توانند ابزارهای مورد نیاز خود را با نازل‌ترین قیمت بازار از این وب‌سایت خریداری نمایند.

ارسال کالا به سراسر ایران

یکی دیگر از خدماتی که توسط این وب‌سایت ارائه‌ می‌شود ارسال کالا به تمامی نقاط دور و نزدیک کشور است. بنابراین مشتریان‌ می‌توانند با انتخاب این مجموعه برای خرید اینترنتی در هر نقطه‌ای که از کشور باشند سفارشات خود را در کوتاه‌ترین زمان در مقصد تحویل بگیرند. اگر هنگام خرید ابزار برای شرکت نگران آسیب دیدن تجهیزات و ابزارآلات در طی پروسه بست‌ بندی و ارسال هستید، با ابزارچی دیگر دغدغه‌ای نخواهید داشت. زیرا تمامی محصولات خود را با بسته‌بندی‌های مستحکم و مقاوم به باربری‌ها و اداره پست تحویل‌ می‌دهد تا سفارشات مشتریان بدون کوچکترین آسیبی به دست آن‌ها برسد. همچنین هموطنان ساکن در تهران نیز‌ می‌توانند برای خرید حضوری به فروشگاه فیزیکی ما در بازار ابزار ایران ( تهران حسن آباد) مراجعه کنند

ارسال ابزار به سراسر ایران