خرید عمده ابزار و یراق آلات از ابزارچی

فروش عمده ابزار و یراق آلات دستی، صنعتی و ساختمانی به سراسر ایران. ابزارچی؛ جز بزرگ‌ترین و معتبرترین فروشگاه‌های آنلاین برای خرید محصولات و ابزارآلات دستی، صنعتی، ساختمانی و برقی در ایران است که بهترین برندها و باکیفیت‌ترین محصولات در این زمینه را به شما ارائه می‌دهد. در همین راستا، خانواده بزرگ ابزارچی قصد دارد برای بهبود فرایند خرید محصولات و ابزارآلات، بخش خرید عمده ابزار آلات و یراق آلات خود را راه‌اندازی نماید.

همان‌طور که میدانید ابزارچی جز عاملیت‌های رسمی فروش محصولات بسیاری از برندها اعم از رونیکس، توسن، ان ای سی، آنکور و بسیاری دیگر از برندهای مطرح وجود در بازار است. حال ما در ابزارچی این امکان را برای شما عزیزان فراهم کرده‌ایم تا بتوانید ابزارآلات ساختمانی، دستی، برقی و صنعتی مورد نیاز خود را به‌صورت عمده نیز خریداری کنید.

 

خرید عمده ابزار آلات ساختمانی و صنعتی بیشتر به نفع چه کسانی است؟

 

تصور کنید شما کارفرما یک کارگاه تازه تأسیس یا صاحب کارفرمای ساختمانی هستید که برای اجرای و راه‌اندازی هر دو پروژه نیاز به ابزارآلات زیاد و باکیفیت دارید. قدم اول خرید یراق آلات مورد نیاز به‌صورت تکی است که این روش هزینه‌های زیادی را روی دست شما باقی خواهد گذاشت، اما با خرید عمده ابزار آلات ساختمانی و صنعتی مورد نیاز خود، کاهش چشمگیری در قیمت پرداختی صورت خواهد گرفت.

 

چه ابزاری را می‌توان به‌صورت عمده از ابزارچی خریداری کرد؟

 

محدودیتی برای خرید عمده ابزار آلات از ابزارچی وجود ندارد و شما عزیزان می‌توانید محصولات مختلف ابزارچی را که در دسته‌بندی‌های گوناگون وجود دارند، خریداری نمایید. این دسته‌بندی‌ها شامل؛

  • ابزار و تجهیزات ایمنی: لباس کار، شیلد و…
  • ابزار و تجهیزات بارگیری: وینچ برقی، سیم بکسل و…
  • ابزار صنعتی: دریل و موتور برقی
  • ابزار برقی و شارژی: انواع اره و دریل و…
  • ابزار دستی: انواع آچار، انبردست و…
  • ابزار اندازه گیری: متر و تراز لیزری
  • ابزار بادی: انواع بکس و پرچ بادی و…
  • لوازم جانبی ابزار: انواع جعبه ابزار، صفحه برش و…

برای آشنایی بیشتر با محصولات ابزارچی میتوانید به صفحه ” لیست محصولات مورد نیاز برای یک فروشگاه و مغازه ابزار فروشی” مراجعه کنید.

لازم به ذکر است که حد نصاب برای خرید عمده محصولات با یکدیگر متفاوت است، از همین رو اگر قصد خرید با تعداد بالا و عمده دارید، حتما با پشتیبانی ابزارچی تماس حاصل فرمایید.

شماره تماس : 66700611 – 021 شنبه تا چهارشنبه از ساعت 9 تا 5 و پنج شنبه از ساعت 9 تا 2

فروش عمده ابزار و یراق آلات ساختمانی، ایمنی و بارگیری و… به سراسر کشور

 

دفتر مرکزی و پخش اصلی ابزارچی در تهران قرار دارد، ولی ما این امکان را برای شما فراهم کرده‌ایم تا هر نقطه از ایران عزیز که قرار دارید بتوانید از محصولات ابزارچی بهره‌مند شوید. پس برای خرید تکی یا حتی عمده ابزار آلات و یراق آلات موردنظر از ابزارچی نگرانی وجود ندارد و با خیال راحت می‌توانید خرید خود را تکمیل کنید.

فروش عمده ابزار و یراق آلات ساختمانی، ایمنی و بارگیری و... به سراسر کشور

اعطای نمایندگی فروش برند ابزارچی در شهرستان ها

 

همانطور که گفته شد، دفتر اصلی و مرکزی ابزارچی در تهران است. حال تیم ابزارچی برای گسترش نمایندگی ها، تصمیم به اعطای نمایندگی های رسمی فروش خود در سایر شهرستان ها را دارد. اگر شما در شهرستان ها صاحب مغازه ابزار آلات ساختمانی و صنعتی هستید و می خواهید عضوی از فروشندگان رسمی ابزارچی شوید، برای اطلاع از شرایط دریافت نمایندگی با ما تماس بگیرید.

شماره تماس : 66700611 – 021 شنبه تا چهارشنبه از ساعت 9 تا 5 و پنج شنبه از ساعت 9 تا 2