درباره ما

 

ابزار، چی بخریم ؟!

 

ابزارچی فعالیت خودش را به صورت حقیقی در سال 1398 به وسیله دو تن از جوان های تحصیل کرده ایران عزیز شروع کرد و با پیشرفت های روز افزونی که داشت تبدیل به مجموعه ای بزرگتر و با نیروهای بیشتر شد که این موفقیت باعث تبدیل ابزارچی به شرکت حقوقی کارا اسپاد ابزارچی با بیش از 30 نیرویکار مستقیم و غیرمستقیم شد. هدف ما در ابزارچی تامین ابزارهایی با بهترین برندها، قیمت های رقابتی در کنار ارسال سریع محصولات بوده است. که همه این اهداف در نهایت برای برآورده شدن این شعار است :

خدمت به مشتریان بهتر از هرکس دیگری

ما از همان روز های اول که دارای یک مغازه کوچک فروش ابزارآلات بوده ایم تاکنون که یکی از معتبرترین سایت های فروش آنلاین ازارآلات را در اختیار داریم تغییرات گسترده ای داشته ایم و روز به روز به دنبال پیشرفت در این زمینه هستیم. در این زمینه ما تامین کننده خریدهای خرد و عمده تمام مشتریان با تمامی برند ها و سلایق می باشیم. در سایت ابزارچی کامل ترین دسته بندی فروش ابزارآلات وجود دارد که می توانید تمامی ابزارهای مورد نیاز خود را با استفاده از قسمت دسته بندی کالا ها مشاهده و انتخاب کنید. ابزارچی دارای فروش حضوری هم میباشد که میتوانید با مراجعه به دفتر مرکزی تهران اجناس را از نزدیک مشاهده و خرید کنید.

رسالت ابزارچی

 

در ابزارچی رسالت های ما بسیار ساده است:
به مشتریان خود بهتر از هرکس دیگری خدمت میکنیم. این هدف با موارد زیر امکان پذیر گشته است:
1- ارائه محصولاتی با بهترین کیفیت
2- تحویل محصولات در هر مکان و زمانی که مشتری بخواهد
3- تضمین قیمت
4- کادر مجرب و با دانش
5- خدمات پس از فروش

ما در ابزارچی بر این باوریم که موفقیت در گرو رضایت مشتری، بهبود روز افزون مجموعه و پذیرش انتقادات می باشد و در نتیجه مجموعه ما پذیرای تمامی انتقادات و پیشنهادات از طریق ایمیل، خطوط تلفن و تمام شبکه های اجتماعی است.

نیاز هاتون رو از ابزارچی بخواین😉