تحویل فوری ابزار
 • نحوه تحویل محصولات و ابزارآلات یکی از مهمترین فاکتورهایی است که بر رضایت مندی یا عدم رضایت مشتریان بر نحوه فروش و خدمات رسانی شرکت ها تأثیر می گذارد. معمولاً هر متقاضی و خریداری پس از ثبت سفارش خرید، انتظار دارد که محصول مورد نظر پس از طی مدت زمان مشخصی به دست وی برسد و تحویل فوری و به موقع محصول می تواند تأثیر زیادی بر رضایت بخشی مشتری از آن شرکت داشته باشد. فاکتور تحویل فوری و به موقع محصولات یکی از مهمترین عواملی است که بر کیفیت کاری و توسعه کسب و کارها تأثیر می گذارد.

  هر چه زمان ارسال و تحویل محصولات یک شرکت کوتاه تر باشد عملکرد آن شرکت نزدیک تر به کلاس جهانی است. بر همین اساس ما در این مقاله قصد داریم در قالب موضوعاتی چون معرفی انواع روش های تحویل ابزار، معرفی تحویل فوری ابزار، مزایای تحویل فوری، بازه زمانی و هزینه تحویل فوری، تحویل فوری در تهران و نکات لازم در تحویل فوری کالا، به بررسی و تشریح عنوان خرید ابزار به صورت تحویل فوری بپردازیم.

  تعمیر ابزار و یراق آلات برقی و صنعتی در تهران | نمایندگی تعمیرات و خدمات پس از فروش انواع ابزار

  روش های ارسال ابزار در خرید اینترنتی

  معمولاً در فرایند ارسال محصولات به مشتریان در روش خرید اینترنتی ابزارآلات از روش های مختلفی استفاده می شود که از جمله آنها می توان به ارسال از طریق پیک موتوری، ارسال از طریق پست پیشتاز، ارسال از طریق تیپاکس و ارسال اکسپرس یا تحویل فوری اشاره کرد.

  ارسال از طریق پیک موتوری

  ارسال با پیک موتوری یکی از روش های تحویل ابزارآلات به مشتریان بوده که با توجه به زمان ثبت سفارش می تواند محصول مورد نظر را در مدت زمان کوتاهی به مشتریان تحویل دهد. با این روش که معمولاً در شهرهای بزرگ مانند شهر تهران استفاده می شود، محصول مورد نظر از محل نمایندگی یا انبار شرکت به آدرس خریداران ارسال می شود.

  بهترین اره زنجیری شارژی | راهنمای خرید

  ارسال از طریق پست

  ارسال از طریق پست یکی از متداول ترین روش های تحویل کالا از فروشگاه اینترنتی ابزارآلات به مشتریان بوده که بنابر نظر خریداران می تواند به دو صورت ارسال با پست عادی یا ارسال با پست پیشتاز صورت گیرد. در هر دو روش پس از تحویل محصول به اداره پست، یک کد رهگیری از طریق پیامک در اختیار خریداران قرار می گیرد تا از طریق آن روند انتقال مرسوله را مورد پیگیری قرار گیرند. در ارسال ابزارآلات به روش پست عادی، بنابر شرایط کاری اداره پست این فرایند معمولاً 2 الی 3 روز به طول می انجامد که این پروسه در ارسال به روش پست پیشتاز کوتاه تر خواهد بود.

  ارسال فوری ابزار

  تفاوت جک های هیدرولیک و پنوماتیک |ویژگی جک های روغنی و بادی

  ارسال از طریق تیپاکس

  در ارسال ابزارآلات به روش تیپاکس به محض برقراری تماس تلفنی، مأموران تیپاکس به نمایندگی فروش ابزارآلات مراجعه نموده و پس از دریافت محصول و بارگیری آن، یک رسید دریافت مرسوله را در اختیار فرستنده قرار می دهند. سپس مرسوله مورد نظر را با دقت بالا و در کمترین زمان به اقصی نقاط کشور انتقال می دهند. در این روش هزینه ارسال به دو صورت پس کرایه ای و نقدی دریافت می شود که می تواند بنابر نظر مشتری و خریدار صورت گیرد. پس از پردازش محصول توسط فروشگاه عرضه کننده و تحویل آن به تیپاکس، بنا بر موقعیت شهر و محل گیرنده آن، ممکن است فرایند تحویل کالا به مشتری 24 الی 72 ساعت به طول انجامد. این بازه زمانی برای محل های نزدیک و شهرهای تک مسیره تا 24 ساعت و برای فواصل دور و شهرهای دو مسیره تا 72 ساعت تخمین زده می شود.

  تحویل فوری یا ارسال اکسپرس

  این نوع ارسال که موضوع اصلی بحث ما در این مقاله است با شرایط، ضوابط و مزایای همراه بوده که در ادامه این مطلب به معرفی و بررسی آنها خواهیم پرداخت.

  «خرید ابزار با پرداخت درب منزل»

  تحویل فوری چیست؟

  پست اکسپرس یا تحویل فوری یکی از انواع خدمات پستی بوده که از مزایای بسیاری برخوردار است. در این نوع خدمات پستی از آپشن ها و قابلیت های ویژه ای استفاده شده است که سبب می شود مشتریان بتوانند با رضایت خاطر بیشتری به ثبت سفارش محصولات و ابزارآلات مختلف بپردازند. همچنین این نوع خدمات پستی از محبوبیت بالایی در عرصه بین الملل برخوردار است و طرفداران مخصوص به خود را دارد. در توضیح پست اکسپرس می توان گفت که یک نوع خدمت پستی است که مرسوله های خود را با ایمنی بالا و در کمترین زمان ممکن به خریداران ابزارآلات در سمت گیرنده تحویل می دهد.

  خرید ابزار از تهران

  این نوع خدمت پستی نسبت به حفاظت از مرسوله و تحویل به موقع آن حساسیت بیشتری به خرج می دهد و به همین دلیل از مسئولیت بیشتری برخوردار است. از جمله نکاتی که در پست تحویل فوری بدان توجه زیادی می شود، توجه به زمان ارسال مرسوله و تاریخ تحویل آن به گیرنده بوده که سعی می شود این بازه زمانی بنابر نوع محصول و شرایط خاص آن، با کوتاه ترین زمان ممکن پیش برود. همانطور که اشاره کردیم در پست عادی و پیشتاز مدت زمان ارسال مرسوله بین 2 الی 5 روز بوده که در خدمت پستی تحویل فوری این بازه زمانی بنابر شرایط گیرنده تا 24 ساعت نیز کاهش می یابد.

  سفارش اینترنتی ابزار

  مزایای تحویل فوری ابزار

  این نوع خدمت پستی از مزایای بسیاری برخوردار است که در این بخش به چند مورد از آنها خواهیم پرداخت. اولین مزیت پست اکسپرس یا تحویل فوری استفاده از ایده های جدید در ارسال مرسولات است که سبب می شود ابزارآلات مورد سفارش مشتریان با حفاظت و ایمنی بالا و در کمترین زمان ممکن به آنها تحویل داده شود. از طرف دیگر برخی از مرسولات به دلیل حساسیت بالایی که دارند از طریق پست عادی قابل ارسال نبوده که در این شرایط استفاده از پست تحویل فوری می تواند یک راه حل خوب و جامع باشد.

  از آنجایی که برخی از ابزارآلات می توانند در حین فرایند ارسال و تحویل به مشتری دچار آسیب و خرابی شوند ممکن است از طرف پست عادی هیچ تعهدی نسبت به ارسال ایمن آنها داده نشود. در چنین شرایطی خدمت پستی تحویل فوری که حساسیت بالایی نسبت به حفاظت از مرسوله و ایمنی آن دارد، می تواند جوابگوی نیاز هر خریداری باشد. مزیت دیگر این نوع خدمت پستی، قیمت و هزینه ارسال مناسب آن نسبت به نوع خدمتی است که ارائه می دهد. همه این عوامل دست در دست هم می دهند تا ارسال ابزارآلات به روش تحویل فوری یک گزینه مناسب و کاربردی برای تحویل این محصولات به خریداران باشد که این روش در بین متقاضیان و مشتریان از رضایت بالایی نیز برخوردار است.

  بازه زمانی و هزینه تحویل فوری ابزار (اکسپرس)

  بازه زمانی در نظر گرفته شده برای خدمت پستی تحویل فوری یا اکسپرس می تواند متفاوت باشد و بررسی موجودی کالا در فروشگاه و انبار و همچنین فاصله فرستنده و گیرنده مرسوله از فاکتورهایی است که می تواند بر این بازه زمانی تأثیرگذار باشد. با این وجود این نوع خدمت پستی دارای کمترین زمان تحویل مرسوله و ابزارآلات به خریداران بوده و همانطور که اشاره کردیم بازه زمانی تخمینی 24 ساعت را در بر می گیرد.

  در مورد هزینه ارسال مرسولات با پست تحویل فوری می توان گفت که این خدمات با هزینه های ویژه ای همراه بوده که به مقصد تحویل ابزارآلات و مبلغ نهایی سفارش محصول بستگی دارد. همچنین بسته به مدت زمان ثبت شده توسط مشتری جهت تحویل ابزارآلات، این مبلغ می تواند متغیر باشد و مقدار آن براساس قیمت روز محاسبه می شود. لازم به ذکر است که روش ثبت سفارش اینترنتی بهترین روش برای استفاده از خدمت پستی تحویل فوری ابزارآلات بوده که فروشگاه اینترنتی ابزارچی آماده ارائه خدمات ویژه در این زمینه به خریداران و مشتریان خود خواهد بود.

  تحویل فوری در تهران

  هم اکنون خریداران و متقاضیان ابزارآلات می توانند محصولات مورد نیاز خود را به صورت تحویل فوری در تهران دریافت نمایند. البته روال کاری در پست اکسپرس یا تحویل فوری بر این روال بوده که اگر سفارش ها در نوبت صبح ثبت شده باشند، ارسال آنها به ظهر همان روز موکول می شود. حال چنان چه سفارشات در موقع ظهر ثبت گردند، ارسال آنها در بعد از ظهر همان روز صورت می گیرد. حال اگر زمان ثبت سفارشات در ساعاتی مغایر با برنامه مذکور باشد، ارسال آنها به روز بعد موکول می گردد. البته این روال کاری برای ساعات اداری و خارج از تعطیلات لحاظ شده است. روزهای پنج شنبه نیز فقط به سفارشات مورد توزیع در نوبت صبح رسیدگی می شود و سفارشات سایر ساعات به روز شنبه هفته بعد منتقل می شوند.

  چنانچه برخی از خریداران به دلیل ناآگاهی و یا عدم اطلاع کافی در این زمینه، از شهرهای دیگر اقدام به ثبت سفارش به روش تحویل فوری نمایند. درخواست سفارش آنها پس از بررسی رد شده و وجه پرداختی نیز در کمترین زمان ممکن به حساب آنها برگشت داده می شود. از دیگر شرایطی که می تواند سبب کنسل شدن فرایند خرید و برگشت وجه به حساب خریداران شود می توان به مواردی چون عدم حضور خریدار در محل دریافت کالا و یا در دسترس نبودن مدارک معتبر کافی در زمان تحویل آن اشاره کرد. در روش تحویل فوری کالا، هزینه ارسال در زمان ثبت سفارش توسط مشتری پرداخت شده و نیازی به پرداخت هزینه های اضافی دیگری در این زمینه نیست.

  تحویل فوری ابزارچی

  نکات لازم در تحویل فوری ابزار

  اولین نکته در رابطه با تحویل فوری ابزارآلات، ثبت سفارش به صورت اینترنتی بوده که باعث افزایش سرعت و سهولت در رسیدگی به آن می شود. مورد دیگر الزام حضور مشتری در محل آدرس گیرنده بوده که در صورت عدم حضور وی، مرسوله برگشت داده می شود. ارائه مدارک شناسایی معتبر مطابق با مشخصات ثبت شده در سامانه توسط خریدار، از دیگر الزاماتی است که در هنگام تحویل فوری کالا می بایست مورد توجه قرار گیرد.

  معمولاً کارکنان پستی از تسویه حساب مرسوله به صورت نقدی خودداری می کنند، لذا مشتریان باید از در دسترس داشتن کارت بانکی در زمان پرداخت هزینه کالا اطمینان حاصل کنند. همچنین کارکنان موظف به تحویل مرسوله در جلوی درب اصلی ساختمان هستند و مشتریان جهت تحویل آن می بایست به درب اصلی مراجعه نمایند. لازم به ذکر است که آدرس مشخص شده در سامانه ثبت سفارش توسط مشتری باید یک آدرس شخصی و قابل استناد باشد؛ چرا که از تحویل مرسوله های تحویل فوری در آدرس های عمومی مانند رستوران ها، کافه ها، هتل ها و غیره خودداری می شود.

  ویژگی های یک فروشگاه اینترنتی حرفه ای

  فروشگاه اینترنتی ابزارچی

  امروزه خرید آنلاین ابزارآلات، بیش از پیش مورد توجه خریداران و متقاضیان قرار گرفته است که دلیل آن وجود مزایای بسیاری است که در خرید اینترنتی این محصولات در قیاس با خرید حضوری آنها وجود دارد. از آنجایی که روش های مختلفی جهت ارسال و تحویل ابزارآلات به مشتریان وجود دارد، توصیه ما به شما خریداران این است که متناسب با نیاز و شرایط کار خاصی که دارد از روش ارسال و تحویل فوری ابزارآلات از فروشگاه اینترنتی ابزارچی استفاده کنید. علاوه بر آن شما در این مرکز اینترنتی می توانید خرید آنلاین ابزارآلات خود را با مشاهده تنوع بالای محصولات انجام دهید. در خصوص خرید ابزارآلات به روش تحویل فوری، مشتریان و خریداران می توانند محصولات مختلف این فروشگاه را خریداری کرده و به صورت فوری و از طریق پیک آنها را دریافت نمایند. البته مشتریان می بایست هزینه ارسال بابت سفارش را پرداخت نمایند.

  فروشگاه اینترنتی ابزارچی تحویل فوری

  جمع بندی

  از گذشته تاکنون با تغییر سبک فروش محصولات از روش های سنتی تا مدرن و به صورت آنلاین و تنها با فشردن یک دکمه، سطح انتظارات خریداران بسیار بالا رفته است. لذا امروزه با پیشرفت علم و بروز رسانی روش های تجارت و کسب و کار، خرید و فروش محصولات و ابزارآلات دستخوش تغییرات بسیاری بوده است، به طوری که فروشنده ها و شرکت های تولیدی مختلف در مرحله عرضه محصولات خود از آپشن های بسیاری چون انتخاب زمان ارسال، امکان رهگیری محصول و غیره استفاده می کنند. یکی دیگر از این آپشن های تأثیرگذار در این زمینه، تحویل فوری و سریع محصولات به خریداران و مشتریان است.

  شرکت های بزرگ جهانی همواره سعی داشتند که از این آپشن ها به منظور افزایش فروش و جلب رضایت مشتریان خود بهره ببرند. از این رو ما در این مقاله سعی کردیم با معرفی انواع روش های تحویل ابزار، معرفی تحویل فوری ابزار، مزایای تحویل فوری، بازه زمانی و هزینه تحویل فوری، تحویل فوری در تهران، نحوه تحویل سفارش و نکات لازم در تحویل فوری کالا تا حدودی شما را با مفهوم خرید ابزار به روش تحویل فوری آشنا کنیم. همچنین فروشگاه اینترنتی ابزارچی به عنوان یک مرکز اینترنتی معتبر در زمینه عرضه ابزارآلات توانسته است سفارشات خود را با به روش تحویل فوری در اختیار خریداران و مشتریان خود قرار دهد.

   

   

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای