GBH 12-52 DV دریل بتن کن بوش
 • برای چه کاری میخواهید استفاده کنید؟

  بسیار مهم است که بدانید از بن کن خود میخواهید برای چه کاری استفاده کنید.ایا برای حفاری است؟یا برای سوراخ کردن؟این انتخاب برای انتخاب بسیار به شما کمک خواهد
  کرد.

  انواع بتن کن ها سه نوع هستند:

  ۱.سوراخ کن:

  این مدل بتن کن برای سوراخکاری با تراکم استاندارد میباشد یعنی میتوانید انها را برای غیر بتن ها نیز استفاده‌ کنید و سوراخ هایی با قطرهای متفاوت و مختلف ایجاد کنید.
  تخریب گر:برای این مدل استفاده بهترین گزینه چکشی ها هستند.این مدل بتن کن ها میتوانند با ضربه های سخت و قوی قدرت تخریب بالایی داشته باشند.
  سوراخ کننده تخریبی:این مدل بتن کن ها برای زمانی مناسب است که میخواهیم همراه با تخریب سوراخ نیز بکنیم.این مدل بتن کن ها حالت چکشی و چرخشی را با هم دارند.

  ۲.قدرت و توان موتور:

  مطمعنا قدرت مناسب در یک بتن کن بسیار مهم است
  زیرا کار های مختلف نیازمند قدرت مناسب هستند.در نتیجه برای کارتان با توجه به سختی و ظرفیت کار قدرت موتور خود را انتخاب کنید.هرچقدر قدرت موتور شما متناسب با کار شما باشد،کارتان با سرعت و کیفیت بیشتری انجام خواهد شد.

  ۳.دقت و سرعت بتن کن:

  بتن کن ها با تناسب با وزنشان قدرت دارند.یعنی هرچه وزن آنها کمتر باشد قدرت کمتری خواهد داشت.برعکس یک بتن کن سنگین سرعت بیشتر،قدرت بالا تر و تعداد ضربات بیشتری دارد.اما باید این موضوع را درنظر داشت که با بالا رفتن وزن بتن کن کنترل ان را دشوار تر میکند،پس وجود یک انتی شوک در کنترل بتن کن برای شما عالیست.همچنین در برخی از بتن کن ها بخشی برای کنترل محدوده عملیات نیز وجود دارد که دقت و سرعت کار را بالا تر میبرد

  ۳.وزن بتن کن:

  همانطور که در مورد قبل ذکر شد،وزن دستگاه ارتباط مستقیم با میزان قدرت ان دارد.پس برای کارهای سنگین و صنعتی بتن کن های سنگین مناسب هستند و برای کارهای سبک تر بتن کن های سبک تر مناسب هستند.در نظر بگیرید که وزن بتن کن ها عموما بین ۲تا۱۲کیلوگرم است.

  ۴.ظرفیت سوراخ کاری:

  تفکیک بتن کن ها میتواند براساس ظرفیت گذاشتن ابزار بر روی انها نیز باشد.این طرفیت همان قطر سوراخکاری بتن کن است.هرچقدر این قطر بالا تر باشد،دستگاه ،مته و قلم های قطور تر را بر روی خود میتواند سوار کند.هرچقدر این ظرفیت کمتر باشد دستگاه کوچک تر میشود.

  ۵.تکنولوژی ابزارگیر:

  ابزار گیرها به دو دسته تقسیم میشوند:۴شیار ،۵شیار.این دسته ها براساس ابعاد مته و قدرت بتن کن است.۴شیارها برای مته های کوچک تر و ۵شیار ها برای مته های بزرگتر و قوی تر استفاده میشوند.

  بتن کن خوبه یا چکش تخریب

  بهترین مدل ها و برند های بتن کن:

  1-رونیکس

  2-بوش

  3-توسن

  4-هیوندای

  5-ماکینتای

  6-دیوالت

   

   

  بهترین مارک ها و برند هایی که میتوانید از ابزارچی خرید کنید:

   

  دریل بتن کن D25501K دیوالت

   

  دریل بتن کن 4 شیار 6 کیلویی توسن مدل 8033H

   

   

  چکش تخریب ( بتن کن ) AEG KH5G

   

  بتن کن دو کاره 650 وات چهارشیار آاگ مدل BH22E

  میانگین امتیازات ۲ از ۵
  از مجموع ۴ رای