جرثقیل نووا1
 • جرثقیل ها از ملزومات اصلی در مراکز صنعتی و انباری هستند که برای جا به جایی اجسام در ابعاد مختلف استفاده میشوند.ما در اینجا به دو نوع جرثقیل سقفی و برقی میپردازیم.
  جرثقیل سقفی
  جرثقیل های سقفی عموما دارای دو ریل موازی هستند که به صورت افقی در طول محل، جرثقیل بر روی ان حرکت میکند.این نوع جرثقیل ها در جا به جایی بار در انبار ها و سالن های صنعتی استفاده میشوند.
  جرثقیل سقفی دارای انواع مختلفی از قبیل جفت پل،تک پل،آویز،دروازه ای و بازوئی است.
  جرثقیل برقی
  جرثقیل برقی به طور معمول نیاز به نصب یک سازه دارد که ترکیبی از چند ستون عمودی و تیرآهن های H شکل است که به صورت افقی در جهت های متفاوت نصب میگردند.این سازه ها معمولا در سالن های بزرگ،سوله های صنعتی و حتی در فضای باز نصب شوند.
  این جرثقیل ها مزیتی که دارند این است که میتوانید استفاده حداکثری از فضا را داشته باشید.این جرثقیل ها در ارتفاعات شش الی نه متر قابل استفاده هستند.
  برند ویتال قوی ترین برند تولید جرثقیل سقفی
  برند ویتال که یک برند ژاپنی میباشد در سال ۱۹۳۳در شهر اوکاسا ژاپن تاسیس شد.این برند یکی از پر فروش ترین و قوی ترین برندها در زمینه تولید جرثقیل سقفی و ملزومات آن است.

  نمایندگی جرثقیل ویتال ژاپن :

  چرثقیل ویتال با برندهای متفاوتی و با کیفیت‌های مختلفی در بازار موجود می‌باشد از جمله این برندها می‌توان به رونیکس ، دیوالت، میلواکی، بوش و اشاره کرد.

  متخصصان ابزارچی به شما پیشنهاد می‌کنند که با توجه به کاربردهای مختلفی که چرثقیل ویتال دارد، چرثقیل ویتال متناسب با کاری که می‌خواهید انجام دهید را خریداری کنید.

  همچنین باید هنگام خرید چرثقیل ویتال دقت بسیار زیادی داشته باشید که مقاومت بالایی داشته باشد 

  به یاد داشته باشید هنگام خرید چرثقیل ویتال با توجه به تعداد دفعات استفاده از چرثقیل ویتال و میزان استفاده ازچرثقیل ویتال ، سبکترین مدل از چرثقیل ویتال را خریداری کنید. ابعاد و اندازه دستگاه را می‌توان با توجه به کاری که قصد دارید با دستگاه انجام دهید انتخاب کنید.

  در آخر می‌توانید چرثقیل ویتال مورد نیاز خود را با توجه به بودجه ای که در دسترس دارید با قیمت های مختلف از سایت ها و مکان های معتبر خریداری کنید. شما می‌توانید به راحتی با ثبت سفارش در ابزارچی به خرید فرز انگشتی موردنیاز خود بپردازید.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای