ابزارچی؛ عاملیت فروش ابزارآلات رونیکس

شاید برای شما جالب باشد که بدانید، رونیکس یک برند بین‌المللی در صنعت ابزارآلات و تجهیزات مربوط به آن، با بیش از ده سال سابقه در این صنعت، هیچ‌گونه کارخانه‌ای ندارد؛ زیرا محصولات این شرکت در محل ثابتی تولید نمی‌شود.


جالب است بدانید که محصولات این شرکت از طریق 500 تأمین‌کننده در 15 کشور جهان در حال عرضه و فروش است و همین عرضه و فروش منحصربه‌فرد باعث شده است که برند رونیکس از سایر رقیبان متمایز باشد.
از سال 2005، رونیکس به‌عنوان یک شرکت پیشرو در صنعت ابزارآلات در خاورمیانه شناخته‌شده است. به صورتی که سهم بسیار گسترده‌ای از این صنعت متعلق به این برند است. برند رونیکس با تکیه‌بر منابع انسانی خلاق خود همیشه به آینده چشم داشته است و ازاین‌رو بیش از 130 دفتر فعال در آلمان، ایران و چین دارد که این کشورهای نامبرده شده محورهای اصلی فروش محصولات رونیکس در قاره‌های خود هستند.

نمایندگی و عاملیت فروش برند رونیکس
این برند توانسته در طول این سالیان بیش از 2000 ابزار مختلف در دسته‌بندی‌های مختلف در بالاترین کیفیت ممکن با استاندارهای بین‌المللی تولید کند. ازجمله محصولات برند رونیکس می‌توان به؛ دریل چکشی، دریل بتنی، دریل شارژی، پروفیل بر، فارسی بر، اره و سایر محصولات و ابزار صنعتی اشاره کرد.


حال امروزه رونیکس در ایران بسیار محبوب شده و جز کشورهای محوری و کمربند اصلی عرضه و فروش در منطقه خاورمیانه است. با این اوصاف ما شرکت رونیکس در نظر دارد که عاملیت‌های فروش خود در این کشور را گسترش دهد و از این نمایندگی‌ها و عاملیت‌های فروش حمایت می‌کند.


ابزارچی، یکی از این عاملیت‌های فروش محصولات رونیکس در ایران است. ابزارچی؛ یک پلتفرم آنلاین برای خرید ابراز آلات صنعتی برند رونیکس با در بهره‌مندی از بهترین و باکیفیت‌ترین محصولات این شرکت آماده ارائه محصولاتی بی نظیر با مقرون به‌صرفه‌ترین قیمت به شما عزیزان است.


همانطور که گفته شد طراحی بی نظیر و خدمات پس از فروش محصولات این شرکت باعث شده است که برند رونیکس در ایران بسیار محبوب شده باشد، شعار این برند “رونیکس تداوم دارد” باعث شده است که بسیار از افراد به دنبال نمایندگی‌های معتبر برای خرید محصولات این شرکت باشد. این اطمینان خاطر را، ما در ابزارچی به شما می‌دهیم که ما جز عاملیت‌های فروش و رسمی شرکت رونیکس در ایران هستیم و شما عزیزان با خیالی آسوده می‌توانید از محصولات این شرکت بهره‌مند شوید.