• توضیحی کوتاه در مورد سشوار صنعتی

  .استفاده حرفه ای یا معمولی:اگر قصد خرید یک سشوار حرارتی را دارید باید بدانید که سشوار های حرارتی نیز مانند خیلی از ابزار های صنعتی در دو نوع معمولی و حرفه ای تولید میشوند.در این مورد استفاده معمولی برای کارهایی از قبلی خشک کردن رنگ دیوار یا تا کردن یک میله،میشود.اما استفاده حرفه ای برای اشخاصی است که هرروز از وسیله استفاده میکنند.مانند گاراژ ها

  سشوار صنعتی ابزارهای چند منظوره دستی هستند که در طیف وسیعی از کاربردها از نجاری ، هنر ، صنایع دستی گرفته تا لوازم الکترونیکی مفید هستند.

  هوای گرم ناشی از اسلحه های گرم کننده می تواند رنگ را از بین ببرد ، لوله های یخ زده را آب کند ، برچسب های سرسخت را برداشته ، پلاستیک را خم کند و موارد دیگر.

  عملکرد آنها کاملاً شبیه به سشوار است ، اما در محدوده دمای بالا هوای گرم بیشتری تولید می کند.

  قبل از سرمایه گذاری در تفنگ گرم ، توصیه می کنیم این عوامل کلیدی را در نظر بگیرید.

   

  قدرت:

  اکثر سشوارهای صنعتی به صورت برقی تولید میشوند.هرچقدر میزان استفاده برق بالا تر باشد قدرت تولید شده توسط سشوار بالا تر است.در سشوارهای معمولی عموما قدرت ۱۸۰۰وات است این درحالی است که در سشوار های حرفه ای قدرت نزدیک به ۳۴۰۰وات است که میزان ۸۰۰لیتر هوا را خارج میکند.اگر میزان استفاده برق برای شما بالاست میتوانید از سشوارهای باتری خور لیتیومی یا سشوار های گازی نیز استفاده کنید.

  محدوده دما:

  محدوده دمای یک تفنگ حرارتی خاص به شما اطلاع می دهد که از چه نوع کاری می توانید استفاده کنید. به عنوان مثال ، مشاغل سنگین مانند لوله کشی و رنگ کردن نیاز به تفنگ حرارتی با دمای 120 تا 1100 درجه فارنهایت دارد. در حالی که DIYers برای انجام پروژه های خانگی به تفنگ حرارتی با دمای 392 تا 752 درجه فارنهایت نیاز دارند. بنابراین ، قبل از خرید محدوده دما را بررسی کنید.

  تنظیم دما :

  هنگام کار با طیف وسیعی از مواد ، دمای قابل تنظیم بسیار مهم است. مدلهای اصلی دارای یک درجه حرارت واحد هستند ، اما مدلهای مدرن 2 – 3 تنظیمات مختلف دما را ارائه می دهند ، که به شما امکان می دهد محدوده دما یا سرعت فن را بر اساس نیاز کاری خود تنظیم یا کنترل کنید.

  تنظیم پذیری سرعت باد:

  در سشوار های حرارتی کنترل باد به شما این امکان را میدهد که بر روی کار خود به کمک لوله هدایت کننده باد،کنترل کافی را داشته باشید.مثلا زمانی که با مواد حساس کار میکنید این مهم تست که سرعت باد به قدری باشد که مواد شما تحت تاثیر گرما حالت خود را از دست ندهد.همچنین شما میتوانید با بالا بردن سرعت باد کار  خود را نیز سریع تر تمام کنید

  ترموستات حرارتی:

  ترموستات حرارتی وسیله تی درون سشوار است که با بالا رفتن دما از یک حد مشخص، دستگاه را خاموش میکند.این قطعه ،یک قطعه ضروری برای حفظ سلامتی شخص مصرف کننده و دستگاه است.
  سریع خنک شدن سشوار حرارتی:سشوار های حرارتی در حین کار به دمای بسیار بالایی میرسند که اگر مصرف کننده مراقب نباشد با باند کردن ان میتواند به خود آسیب بزند.

  نازل ها :

  اینها پیوست هایی هستند که به تفنگ حرارتی اجازه می دهند تا گرما را بر روی شیء خاص به صورت کنترل شده متمرکز کند. انواع مختلفی از نازل ها برای تفنگ های حرارتی برای اهداف مختلف موجود است. از آنجا که بیشتر گرما بر روی نوک نازل تخلیه می شود ، به این معنی که باید از فلزات جامد ساخته شود تا گرما و استرس را هنگام استفاده از تفنگ حفظ کند.

  اگرچه آنها کمی خطرناک هستند ، اما به شما اجازه می دهند از سوختگی های تصادفی یا ذوب شدن اشیاء رنج ببرید. بنابراین ، انتخاب مدل طراحی شده با رعایت ایمنی ضروری است. در اینجا لیستی از برخی از تفنگ های حرارتی ارائه می دهیم که استفاده از آنها برای کاربردهای مختلف کاملاً بی خطر است.

  بهترین مارک ها و مدل های سشوار صنعتی:

  ۱-دیوالت

  ۲-سیکونه

  ۳-جنسیس

  ۴-بوش

  ۵-رونیکس

  ۶-میلواکی

   

  بهترین مارک های سشوار صنعتی در فروشگاه ابزارچی:

   

  ۱-سشوار صنعتی دو حالته D26411 دیوالت

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  خرید سشوار صنعتی :

  سشوار صنعتی با برندهای متفاوتی و با کیفیت‌های مختلفی در بازار موجود می‌باشد از جمله این برندها می‌توان به رونیکس ، دیوالت، میلواکی، بوش و اشاره کرد.

  متخصصان ابزارچی به شما پیشنهاد می‌کنند که با توجه به کاربردهای مختلفی که سشوار صنعتی دارد، سشوار صنعتی متناسب با کاری که می‌خواهید انجام دهید را خریداری کنید.

  همچنین باید هنگام خرید سشوار صنعتی دقت بسیار زیادی داشته باشید که مقاومت بالایی داشته باشد 

  به یاد داشته باشید هنگام خرید سشوار صنعتی با توجه به تعداد دفعات استفاده از سشوار صنعتی و میزان استفاده ازسشوار صنعتی، سبکترین مدل از سشوار صنعتی را خریداری کنید. ابعاد و اندازه دستگاه را می‌توان با توجه به کاری که قصد دارید با دستگاه انجام دهید انتخاب کنید.

  در آخر می‌توانیدسشوار صنعتی مورد نیاز خود را با توجه به بودجه ای که در دسترس دارید با قیمت های مختلف از سایت ها و مکان های معتبر خریداری کنید. شما می‌توانید به راحتی با ثبت سفارش در سایت ابزارچی به خرید فرز انگشتی موردنیاز خود بپردازید.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای